Köpek Rehabilitasyon Merkezi - Fizyopet

Köpek Rehabilitasyon

Köpek rehabilitasyon Köpek Rehabilitasyon Merkezihizmeti ile sevimli dostlarımıza yardımcı olabilmek için öncelikle onların duygusal hislerini ve hayatı öğrenme tarzlarını bilmek gerekmektedir. Sevimli dostlarımız anı yaşar ve geçmişe takılmazlar. Bu durum geçmişte yaşanan bir takım olayların ders olarak onlarda yer edinmemesi anlamına gelmez. Geçmişe takılmamak olarak kullanılan bu ibare köpeklerin yeni öğretiler için kendilerini sınırlandırmadıkları veya bu öğretilere tamamen kendilerini kapatmadığını ifade etmektedir. Bu durumla köpeklerde öğrenmenin nasıl gerçekleştiği sorusu akıllara gelmektedir. Bazı köpek eğitmenleri tarafından, köpeklerin davranışları sonucunda başlarına gelen iyi veya kötü anıları hatırlayarak öğrendiği bilgisi verilmektedir.

Fizyopet Rehabilitasyon Hizmeti

Köpek rehabilitasyon hizmetleri sevimli dostlarımızın içgüdüsel ve doğal alışkanlıkları ön plana çıkmaktadır. Tüm davranış problemlerinde hastalarımız uzman kadromuz tarafından incelenip gözlendikten ve hasta sahiplerimizin şikayetleri detaylı bir şekilde dinlendikten sonra mevcut sorun değerlendirilmekte ve çözüm aranmaktadır. Bu hassas ve bilimsel yaklaşım sayesinde yalnızlık korkusu, aşırı havlama, obsesif kompulsif bozukluklar, çekingenlik, agresyon, dışkı yeme, hiperaktivite ve sosyalizasyon sorunları gibi birçok davranış probleminin çözümünde hasta sahiplerimize yardımcı olmak mümkün olabilmektedir.

Sevimli dostlarımızın rehabilitasyon sürecini en büyük yardımcımız Doğa’nın katkıları ile daha kaliteli hale getirmekteyiz . Doğanın bu muhteşem katkısı ile süreç daha hızlı yanıt vermekte ve dostlarımızın kaliteli yaşantısı için sağlıklı adımlar atılmaktadır.

Sevimli dostlarınızın Fizyopette bulunduğu misafirlik süresince deneyimli veteriner hekim, köpek rehabilitasyon, eğitim ve aktivite uzmanları gözetiminde olacaktır. Aklınız sevimli dostlarınızda kalmayacak.