Image Alt

Köpek Oteli

Köpek Oteli “Fizyopet İle Eğlence Dolu Bir Dünya”

Köpek Oteli Merkezimiz dostlarınızın doğal yaşamını ve ev ortamını birleştiren harika bir orman içerisinde bulunmaktadır. Pet otelimizde sevimli dostlarınızın eğitim, gelişim ve fiziksel aktivitelerine profesyonel destek sağlanarak etkili bir gelişim süreci oluşumu gerçekleştirilmektedir. Diğer köpek otellerinin aksine Fizyopet köpek otelimizde bir aile sıcaklığı sunulur. Dostunuza her zaman ikinci bir aile olarak destek oluruz.

 

Köpek otelimizde kafes sistemi dışında ev ortamı ve doğa birleştirilmiştir. Dostunuz serbest dolaşma alanlarında keyifle vakit geçirebilir. Villamız içerisinde ev ortamında konaklama sağlayabilir. Gün içerisinde planla yapılan aktiviteler, oyunlar, egzersizler ve dinlenme zamanları köpek otelimizi diğer köpek otellerinden ayıran önemli noktalardır.

 

Minik Arkadaşlarınız Artık Daha Kaliteli Vakit Geçiriyor!

Gün içerisinde sürekli olarak evde tek kalan köpek dostlarınız mutsuz büyümektedir. Üstelik tüm gün sevgi ve oyun isteği ile hareket eden dostunuz evde tek kaldığı süreçte huysuzluk yaratabilmektedir. Sevgi ve oyun ile büyüyen sevimli arkadaşlarınız için yalnızlık gerçekten kötüdür. Köpek otelleri ile dostunuzu güvenli bir yuvaya emanet edebilir ve onun gün içerisinde eğitim, dinlenme ve aktiviteler ile kaliteli vakit geçirme sürecini destekleyebilirsiniz.

Sağlıklı Gelişim Aktiviteleri

Dostunuz Fizyopet’te asla sizin geleceğiniz zamanı beklemez. Gelişimi için yararlı aktiviteler ile etkin şekilde zaman geçirir.

Müzik Eşliğinde Dinlenme

Minik arkadaşlarınız gün içerisinde eğlenerek vakit geçirdiği eğitim ve aktivitelerin ardından müzik eşliğinde rahatça dinlenebilir.

Doğa ve Ev Ortamı Birlikteliği

Fizyopet’te sosyalleşme adına anlaşabilen ırkta dostlarınız tüm gün doğa ve ev ortamı birlikteliği ile özgürce dolaşabilmektedir.

7/24 Güvenlik Sistemi

Dostunuz Fizyopet ile her zaman güvenilir ellerde. Otelimiz sevimli arkadaşlarınızın güvenliği için 7/24 kamera sistemi ile izlenmektedir.

Özel Yüzme Havuzu Etkinlikleri

Dostunuzun konforu ve Fizyopet’te geçireceği vakit bizler için oldukça önemli. Eğlenceli aktiviteler adına köpek otelimizde 2 adet yüzme havuzu bulunmaktadır.

Veteriner Gözetmen Eşliği

Sevimli arkadaşınız Fizyopet köpek otelimizde bulunduğu tüm süreçte veteriner gözetmenler eşliğinde konaklama sağlar. Bu süreçte sizlere de bilgilendirme sağlanır.

İyi bir köpek oteli dostunuzun yaşam kalitesini arttırır ve mutlu zaman geçirmesini sağlar. Unutmamak gerek ki köpek dostlarınızın da tıpkı sizler gibi dinlenme, eğlenme ve eğitim gibi ihtiyaçları bulunmaktadır.

Fizyopet Köpek Oteli Hakkında Merak Edilen Sorular

Dostunuz Köpek Otelimiz içerisinde bulunan villa’da ev ortamı içerisinde konaklama sağlar.

Pet otelimizde isteğiniz dışında kafes sistemi uygulanmamaktadır. Dostlarınız gün içerisinde yeşil alan ve ev ortamı birlikteliğinde konaklama sağlamaktadır.

Fizyopet köpek oteli hizmetimiz ile birlikte köpek kreşi hizmeti de sunmaktayız.

Mama isteğe bağlı olarak getirilmektedir. Bazı dostlarımız mama değişiminde ishal gibi sorunlar yaşayabilmektedir. Fakat böyle sorunlar mevcut değilse pet otelimizde dostlarınıza Super Premium mama verilmektedir.

Otelimizde uzun süreli konaklama sağlayan dostlarımız için indirimimiz mevcuttur.

Kamera sistemi dostlarınızın güvenliği adına kurulmuş bir sistemdir. Bu nedenle izlenim sağlanmamaktadır.

Dışarı çıkma eylemi uyku – hava koşulları gibi faktörlere göre düzenlenmekte ve farklılık göstermektedir.

Dostlarınızı talebiniz ile sıcak yuvasından alıp ardından tekrar evinizi bırakmaktayız.

Bazı dostlarımızın deri problemi ya da özel şampuanı bulunduğu için yıkama talep edilmeyebiliyor. Fakat dilerseniz sizlerin talebine yönelik olarak yıkama sağlayabilmekteyiz.

Ev yemeği ya da barf ile beslenme sağlıyorsanız dostunuzun yemeğini bizlere iletebilirsiniz.

Bu karaktere göre değişiklik göstermektedir. Anlaşabilen dostlarınız bir arada kalabilirler.

Gruplar konusunda dikkat ettiğimiz noktaların başında müşterilerimizin feedback’leri yer alır.

Eksiksiz aşıları ile birlikte dostunuzu ve aşı karnesini getirebilirsiniz.

Fizyopet köpek otelimizde ırk ayrımı yapılmamaktadır.

Dostunuzun bizde konaklama zamanı sınırsızdır. İstediğiniz süre zarfına kadar bırakabilirsiniz.

Köpek oteli ihtiyacı sevimli dostlarımıza ilgisi fazla olan bireylerin yoğun yaşam temposu nedeni ile yalnız kalmamaları ve bu sürede eğitilmesi, fiziksel aktivitelerden geri kalmaması nedeniyle ortaya çıkmıştır. Sevimli dostları ile sıkça zaman geçiren aileler yoğun oldukları zamanlarda dostları ile en az onlar kadar sevgi dolu ve özenli şekilde ilgilenecek birilerini bulmakta zorlanıyorlardı. Ancak köpek oteli merkezlerinin oluşması ile birlikte köpek sahipleri artık çok daha mutlu ve bırakacak yer kaygısı olmadan yaşıyorlar. Çünkü sevimli dostları ailelerinden uzak kaldıkları dönemde köpek eğitimi uzmanları kontrolünde hem gelişiyor hem de eğleniyorlar. Biliyorsunuz ki gün içerisinde sürekli evde tek kalan ya da belirli bir alanda barınan sevimli dostlarımız oldukça mutsuz büyümekte ve huysuz olmalarına neden olmaktadır. Gün boyu sevgi ve oyun bekleyen minik dostlarımız hem tek kalıyor hem de gelişimi için önemli olan eğitimleri alamıyor. İşte tam da bu noktada devreye köpek oteli merkezleri giriyor. Merkezimiz sevimli dostlarımızın gelişimine, eğitimi ve fiziksel aktivitelerine uzman kadrosu ile katkı sağlamaktadır.İyi bir köpek oteli hem sevimli dostlarımızın gelişim sürecini hem de yaşam kalitesini arttırmaktadır.

Eğer sizde dostunuzu emanet edeceğiniz, onun bakım ve gelişim sürecini en profesyonel şekilde üstlenecek bir köpek oteli araştırıyorsanız Fizyopet’in harika merkezini ziyaret edip, ekibimiz ile tanışmadan karar vermeyin. İstanbul şehir merkezine sadece 8 km uzaklıkta bulunan ve Beykoz Çavuşbaşı içerisindeki muhteşem bir cennette pet otel hizmeti sunan Fizyopet, alışılagelmişin dışında inanılmaz bir köpek oteli hizmet veriyor.

Düzenli olarak yapılan egzersizler, yüzme aktiviteleri, rehabilitasyon hizmetleri gibi birçok önemli hizmet Fizyopet Köpek Oteli’ni diğer köpek otellerinden ayırıyor. İlgi, konfor ve sağlık ortamını en profesyonel şekilde oluşturan Fizyopet köpek oteli, dostlarınıza standart bir köpek konaklama merkezinden çok daha fazlasını sunuyor. Fizyopet köpek oteli diğer köpek otellerinin aksine harika bir orman içerisinde dostlarımızın yaşamını kolaylaştıracak ev ve doğa ortamını bir arada sunuyor. Kafes sistemi kullanmadan serbest oyun ve aktivite alanı ile sevimli dostlarınız siz yokken ayrılık stresi yaşamıyor. Köpek otelimizde sürekli veteriner gözetimi altında tutulan dostunuz mutlu ve rahat zaman geçiriyor. Arkadaşları ile sürekli oyun ve eğitim halinde olması geçen zamanı minik dostlarımız için daha zevkli hale getirmektedir.

Consecte libero id faucibus nisl tincidu. Magna etiam tempor orci lobor faculs lorem ipsum.

Instagram feed