Köpek Oteli ve Kreş Merkezi Fizyopet

Köpek Kreşi

Köpek kreşi ile artık sevimli dostlarınız yoğun iş temponuz içinde tek kalmayacak! Çalışma saatlerinizin yoğunluğu dostunuz ile olan ilişkinizi azaltıyor olabilir. Ancak çalışma sürecinde dostunuzun evde tek kalması aslında onu daha olumsuz etkiliyor. Sürekli tek kalan çocuklar ayrılık stresi yaşıyorlar. Üstelik tüm gün bulunduğu alanın dışına çıkamamaları ve sınırlı hareket gelişim süreçlerini de doğrudan etkiliyor.

Neden Tercih Edilmelidir?

Fizyopet Köpek kreşi ile dostlarınız çalışma yoğunluğunuzda tek kalmıyor. İkinci ailesi ile eğlenceli bir yolculuğa çıkıyor. Onu saat 09:00 ‘da sıcak yuvasından alıp eğlence ve eğitim süreçleri ile dolu harika bir otele götürüyoruz. Bu sayede hem sizin içiniz rahat ediyor hem de çocuğunuz siz yokken yalnızlık yaşamıyor. Diğer dostları ile birlikte keyifli bir gün geçirmeye başlıyor. Kocaman yeşil alan içinde serbest aktiviteler ile rahatlayıp eğlenirken aynı zamanda ona özel havuzda sıcak havanın tadını çıkarıyor.

Köpek kreşi sevimli dostlarımıza ayrı ayrı yemek vermektedir. Bu sayede hem kavga çıkma riski engelleniyor hem de hepsinin yediğinden emin olabiliyoruz. Tüm gün ihtiyaçlarını karşılayan, eğitim ve aktiviteleri ile kaliteli vakit geçiren çocuklar akşam saat 19:00’da evlerine dönüyorlar. İş dışında kalan vaktinizde ise sizinle olan sevgi dolu anları başlıyor. Sizde çocuğunuzun evde tek başına kalmasını istemiyorsanız, yemek yediğinden emin olmak istiyorsanız ve profesyonel bir kadro ile eğlenerek öğrenmesini istiyorsanız köpek kreşimize başvurabilirsiniz. Onun ikinci ailesi olmaya her zaman hazırız.

Sevimli dostunuzun sizden ayrı kaldığı süre oldukça fazla ise iyi bir köpek kreşi hizmeti tam size göre. Dostunuzun tüm gün evde tek başına kalması yerine merkezimizde bulunan diğer dostları ile eğlenceli zaman geçirebilir. İyi bir yaşam kalitesine sahip olmasını istediğiniz dostlarınız için Fizyopet Köpek Kreşi hizmeti en doğru seçim olacaktır.

Gelişim Aktiviteleri

Sevimli dostunuz sizin yolunuzu gözlemek yerine kendisi için yararlı aktiviteler ile zaman geçirir. Hatta Fizyopet’ten onu almak sizler için zaman zaman güç bir hale gelecektir ?

Consecte libero id faucibus nisl tincidu. Magna etiam tempor orci lobor faculs lorem ipsum.

Instagram feed