Image Alt

Hakkımızda

Sevimli dostlarımızın hayatımızda kapladığı yer büyüdükçe onlarla aramızdaki bağ da kuvvetleniyor ve kurulan bu güçlü bağ bizleri onlara hep daha iyiyi ve daha kaliteliyi vermeye motive ediyor.

Biz hayvan severler kedi ve köpeklerimizle birlikte yaşamıyor, onlarla hayatımızı paylaşıyoruz. Dolayısıyla kısa süreler için dahi olsa onlardan ayrılmak hep çok zor. Bizler yaşadıkları süre boyunca sevgimize ve ilgimize muhtaç bu güzel canlıların adeta gözlerinin içine bakarken, kısa ayrılıklar bile hem bizler hem de onlar için stres dolu günler haline geliyor. Hele çevremizde onları emanet edebileceğimiz, güvenebileceğimiz dostlarımız yoksa bu stres daha da artıyor.

Biz aylar boyunca çalışarak hak ettiğimiz tatilimizi yaparken ya da sevdiklerimizle özlem giderirken küçük dostumuzun bizden ayrı günlerini bir kafes içinde geçirmesine tabi ki gönlümüz razı olmuyor. Aklımız ve huzurumuz onlarla adeta o kafese hapsoluyor.

Dostlarımıza hak ettikleri ilgi ve konforu sağlıklı bir ortamda sağlamak amacıyla kurulan Fizyopet, onlara ve siz değerli ailelerine standart bir pet otelden çok daha fazlasını sunuyor.

Fizyopet, deneyimli kadrosu ve sizleri dahi imrendirecek güzellikteki tesisiyle İstanbul şehir merkezine sadece 8 km uzaklıkta, Beykoz Çavuşbaşı ormanı içerisinde küçük bir cennette, sevgili dostlarınıza konaklama hizmeti verirken, onlar için düzenli veteriner hekim gözetimi de sağlıyor.

Giriş Saatleri

İstisnai durumlar için yardımcı olunabilir.

  • Pazartesi 08:30 - 18:00
  • Salı 08:30 - 18:00
  • Çarşamba 08:30 - 18:00
  • Perşembe 08:30 - 18:00
  • Cuma 08:30 - 18:00
  • Cmt. - Pzr. 08:30 - 18:00

Fizyopet Köpek Oteli HakkındaFizyopet‘te konaklamalar ev ve doğal yaşam ortamlarını aratmayacak konfora sahip odalarda yapılıyor. Özel olarak istenmediği sürece kesinlikle kafes kullanılmıyor.

Fizyopet Köpek tedavi ve rehabilitasyon merkeziFizyopet’te yeni operasyon geçirmiş iyileşme dönemindeki kedi ve köpeklerin bakımları, veteriner hekimlerinin isteği ve talimatları doğrultusunda tamamen bu amaç için düzenlenmiş ayrı bir ünitede yapılıyor. Böylece çoğu zaman sahipleri için çok zor olan iyileşme sürecinde sizlere ve dostlarınıza veteriner hekim gözetiminde bilimsel destek sağlanmış oluyor.

Fizyopet, dostlarınızın olası tüm sıkıntıları düşünülerek onlar için dizayn edilmiş bir tesiste hizmet veriyor. Örneğin eklem hastalıklarına ve problemlerine sahip köpeklere tesis içinde asansör hizmeti sunuluyor.

Egzersiz bizler için olduğu kadar küçük dostlarımızın sağlığı için de çok önemli. Sahip olduğu doğal enerjiyi harcayamayan hayvanlar mutsuz ve sağlıksız günler geçiriyor. Fizyopet‘te misafir edilen dostlarımız asla bir kafese konulup tekrar sizlere kavuşacakları günü beklemiyor.

Tüm misafirlerimiz 4 dönümlük arazimizde sınırsız aktivite ve 2 büyük yüzme havuzumuzda yüzme egzersizi yapma imkanına sahip. Ayrıca sizlerin vereceği bilgiler doğrultusunda sevdikleri tüm aktiviteler gün içerisinde onlara sunuluyor ve bizlerle geçirdikleri zaman hep keyifli hale getiriliyor.

Keyif ve lüks sadece siz değerli hayvan severlerin değil, küçük dostlarınızın da hakkı. Fizyopet, sunduğu özel şampuan ve jakuzi hizmetiyle de sizlere onları şımartma sözü veriyor.

Davranış sorunları ve bu sorunların çeşitli rehabilitasyon programlarıyla çözümü birçok hayvan sever ailenin huzuru ve dostlarının mutluluğu için çok önemli.

Fizyopet ihtiyacı olan hayvanlara sadece konaklama hizmeti değil uzman kadrosuyla eğitim, rehabilitasyon ve sosyalizasyon imkanları da sunuyor.

Değerli hayvan sever dostlarımız, kısacası Fizyopet tüm sevgilerini hiçbir karşılık beklemeden ve hiçbir şarta bağlamadan bizlere sunan küçük dostlarınızdan ayrı kalacağınız günleri hem sizler hem de onlar için güvenli, mutlu, aktif ve keyifli hale getirmek için çabalıyor.

Sağlıklı ve huzurlu birliktelikler diliyoruz.

Consecte libero id faucibus nisl tincidu. Magna etiam tempor orci lobor faculs lorem ipsum.

Instagram feed