Şişli Köpek Oteli

Köpek otelimiz Beykoz Çavuşbaşı’da bulunmaktadır. Pet nakil hizmeti ile İstanbul’un her yerindeyiz.

Şişli köpek oteli arayanlar için en doğru adres Fizyopet! Küçük dostlarınız ve onlar ile yaşadığınız sevimli anlar hayata gerçekten başka bir anlam katıyor. O sevimli arkadaşlara alıştıkça onların ihtiyaçlarının daha fazla bilincine varıyoruz. Sürekli bizimle olan dostlarımız ile çocuğumuz gibi ilgileniyoruz. Bu nedenle sağlıklı gelişimi için araştırmalar halindeyiz. Ancak yaşam koşturmacası, iş hayatı ve tatil gibi süreçler onlar ile ilgilenme süremizi olumsuz etkiliyor. Böyle zamanlarda şişli köpek oteli merkezleri içerisinde etkin hizmeti ile fark yaratan Fizyopet yanınızda!

Fizyopet köpek oteli sevimli dostlarınızı tıpkı evindeymiş gibi ağırlıyor. Yeşil ve doğayı bir araya getirip dostunuz için inanılmaz bir ortam oluşturan Fizyopet, bir pet otelden çok daha fazlası! Sizin yoğun zamanlarınızda dostunuz Fizyopet köpek otelinde aslında minik bir tatile çıkıyor. Diğer dostları ile birlikte eğleniyor, eğitim alıyor, yüzme aktivitelerine katılıyor ve en önemlisi dinleniyor. Kafes sisteminin dışında ev ortamı ile hizmet veren şişli köpek oteli, muhteşem hizmeti ile diğer pet otellerden ayrılıyor. Sizlerde sevimli dostunuzu gerçekten güvenle emanet edebileceğiniz bir köpek oteli arıyorsanız Fizyopet köpek oteli çok doğru bir tercih olacaktır.

Şişli Köpek Oteli

Fizyopet köpek oteli fiyatları, şişli köpek oteli fiyatları baz alındığında oldukça uygun seçenekler ile sizlere sunulmaktadır. Verilen eğitim, otel koruması ve veteriner gözetimi Fizyopet’i kapsamlı bir pet otel yapmaktadır. Dostunuz Fizyopet’te kendini evinde gibi hissedecek ve sizden ayrıldığı için oluşan stres en az seviyeye inecektir. Şişlide köpek oteli hizmetinde bir numara olan Fizyopet aynı zamanda köpek kreşi hizmeti de sunmaktadır. Köpek kreşi hizmeti yoğun çalışma temposu bulunan bireyler için oldukça uygundur. Şişli köpek oteli ve köpek kreşi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için www.fizyopet.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.  Dilerseniz +90 216 479 24 00 telefon numarası ile bilgi alımı sağlayabilirsiniz.