Nişantaşı Köpek Oteli

Köpek otelimiz Beykoz Çavuşbaşı’da bulunmaktadır. Pet nakil hizmeti ile İstanbul’un her yerindeyiz.

Nişantaşı köpek oteli arayışı içinde iseniz tercih edeceğiniz en iyi ve kaliteli adres Fizyopet köpek oteli olacaktır. Pet otelimiz dostlarınıza harika bir dünya sunmaktadır. Sizlere dahi imrendirecek güzellikte olan Fizyopet, minik arkadaşlarınızın ihtiyaçları bazında tasarlanan bir pet otel olma özelliği taşıyor.  Otelimizde dostlarınız için düzenlenmiş olan 2 adet havuz, 1000 m2’lik villa, 4 dönümlük yeşillik alan bulunmaktadır. Dostlarınız bu alanda serbest şekilde dolaşmanın keyfini çıkarır. Tatil dönemlerinizde ya da iş seyahat zamanlarınızda dostunuzun rahatça hareket edebileceği ve aktiviteler ile kendini geliştireceği bir pet otel arıyorsanız Fizyopet köpek oteli olarak bizlere başvurabilirsiniz.

Nişantaşı köpek otelleri içerisinde eğitim ve konaklama alanı ile fark yaratan otelimizde dostlarınız kendilerini evinde gibi hisseder. Yüzme havuzu ve yürüme bandı gibi aktiviteler ile kaliteli şekilde zaman geçirir. Bu sayede hem siz iyi bir tatil ya da seyahat geçirmiş olursunuz hem de dostunuz! Köpek otelimizde her sevimli çocuk ile ayrı ayrı ilgilenme sağlamaktayız. Yemek yeme ve hareket düzenleri ile özel olarak ilgileniriz.  Nişantaşı köpek oteli merkezi sürekli olarak kamera sistemi ile gözetim içindedir. Bu nedenle dostlarınızı bize gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz. Onlar ile ilişkimiz daha çok bir aile sıcaklığındadır. Onların ikinci ailesi olarak etkin şekilde görev almaktayız. Nişantaşı köpek oteli arayışında bulunan tüm herkes minik dostları için bizler ile iletişime geçebilir.

Nişantaşı Köpek Oteli “Fizyopet”

Nişantaşı köpek oteli sizi ve minik dostlarını ağırlamaktan mutluluk duyar. Muhteşem köpek konaklama alanımızı ve bizleri görmek için ziyaretimize gelebilirsiniz. Kafes sisteminden uzak, etkin köpek konaklama hizmetimizi bir de yakından inceleyin. Karşılıksız sevgisini sizlere sunan sevimli dostunuz dan ayrı kalacağınız günleri hem sizler için hem de onlar için güvenli ve aktif bir hale getirmeye devam ediyoruz. Mutlu ve huzurlu tatiller dileriz.