Etiler Köpek Oteli

Köpek otelimiz Beykoz Çavuşbaşı’da bulunmaktadır. Pet nakil hizmeti ile İstanbul’un her yerindeyiz.

Etiler köpek oteli araştırması içinde iseniz Fizyopet köpek oteli olarak bizi her zaman arayabilirsiniz. Köpek otelimiz, artık ailenizin bir parçası olan sevimli dostlarınıza özel şekilde tasarlanmıştır. Otelimizde yemyeşil bir ortamımız ve harika konaklama alanlarımız bulunuyor. Dostlarınız burada kendilerine küçük bir tatil hakkı vermiş oluyorlar. Siz yokken dostunuz da emin ellerde iyi bir tatil yapsın istemez misiniz? Minik dostunuz ile otelimizi her zaman ziyaret edebilirsiniz. Beykoz Çavuşbaşı’n da yer alan Fizyopet, sizi bile imrendirecek harika bir ormana konumlandırılmış, sevimli dostlarımız için eşsiz bir güzelliğe sahiptir.

Etiler köpek oteli merkezimize dostlarınızı emanet ettiğiniz dönemlerde kaliteli vakit geçirebilmeleri ve gelişimlerini sağlamaları adına çeşitli aktiviteler gerçekleştirmekteyiz. Doğa ve ev ortamının bir arada olması ile dostlarınızın sizden ayrılırken yaşadığı stresi en aza indirgiyoruz. Sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda hareket ederek sevimli dostumuzun yemek zamanlarını ve hareketlerini daha kontrollü gözlemlemekteyiz. Etiler köpek oteli merkezimizde bulunan veteriner hekimlerimiz ile sevimli arkadaşınız daima sağlıklı ve güvende! Gün içerisinde yüzme aktiviteleri ile serinleyen sevimli miniğiniz, yeşilliklerle dolu köpek otelimizde de serbest dolaşma alanı ile kendini evinde gibi rahat hissediyor. Etiler köpek otelleri içinde bir aile ortamı kuran ve dostunuzu sürekli gözetim halinde tutan bir köpek oteli arıyorsanız bizleri arayabilirsiniz. Fizyopette yaşam nasıl ilerliyor? Sorusunu merak ediyorsanız web sayfamız üzerinden foto galerimizi inceleyebilirsiniz. Dilerseniz bizleri ziyaret de edebilirsiniz. Sizi ve minik arkadaşınızı her zaman otelimize bekleriz.

Fizyopet köpek otelimiz 7/24 kamera sistemi ile izlenmektedir. Ayrıca personellerimiz tüm alanın kontrolünü sağlamaktadır. Etilerde köpek oteli arayan sevimli dostlarımızın sahiplerine bir müjde daha, dostlarımız için müzik aktivitesi de bulunmaktadır. Sevimli dostlarımız eğitim ve aktivitelerin ardından müzik eşliğinde dinlenerek zaman geçirirler. Ve böylece bütün günün getirdiği hareketliliğin yorgunluğunu bu şekilde rahatlayarak üstlerinden atarlar. Daha detaylı bilgi almak adına www.fizyopet.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

    Önceki YazılarSonraki Yazılar